Kan inte nå servern
 
121 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d 5 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, platina med elva briljantslipade diamanter.
6d
Armband, platina med elva briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
11 900 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 4 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
6d 3 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
4 tim 49m
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
Aktuellt bud
8 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 1 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
1d 8 tim
Anders Zorn, "Sommar".
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.