128 föremål
Anders Zorn, "Sommar".
1d 3 tim
Anders Zorn, "Sommar".
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
5d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 23 tim
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
7d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
3d
Soffbord, 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK