Kan inte nå servern
 
134 föremål
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 23 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
5d 4 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
2d 1 tim
Albin Amelin, Utan titel.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 7 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 1 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
4d 6 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
1d 5 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
300 EUR
Max Ernst, "Oiseau vierge".
1d 22 tim
Max Ernst, "Oiseau vierge".
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.