104 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
5d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 20 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
6d 17 tim
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 18 tim
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
7d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK