14 föremål
Skåp, rokoko, 1700-tal,
4 tim 25m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
4d
1 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
2d 4 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK