Kan inte nå servern
 
13 föremål
Skåp, rokoko, 1700-tal,
21 tim 38m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
2d 21 tim
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.