Kan inte nå servern
 
14 föremål
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
2d
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
4 tim 31m
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.