Kan inte nå servern
 
1163 föremål
Kjartan Slettemark, Utan titel.
2d 5 tim
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 6 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
5d 3 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
4d 6 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
800 EUR
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
2d 6 tim
Lauri Ahlgrén, "Lidon tuntematon".
Aktuellt bud
95 EUR
Utropspris
200 EUR
Leonard Wiedh, Landskap.
3d 3 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 3 tim
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
4 tim 25m
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 7 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
2d 5 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 3 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lotte Laserstein, Traute.
2d 6 tim
Lotte Laserstein, Traute.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
6d 4 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
6 tim 19m
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
5d 2 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Revälj".
4d 3 tim
Madeleine Pyk, "Revälj".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Madeleine Pyk, "Älgar".
4 tim 51m
Madeleine Pyk, "Älgar".
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Madeleine Pyk, Skridskobanan.
4 tim 19m
Madeleine Pyk, Skridskobanan.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Madeleine Pyk, Utan titel.
5d 4 tim
Madeleine Pyk, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Majlis Agbeck, utan titel.
3d 5 tim
Majlis Agbeck, utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
4d 4 tim
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Margit Jones, Skisser 11 st.
3d 4 tim
Margit Jones, Skisser 11 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Marie Fredriksson, "Svart".
4 tim 3m
Marie Fredriksson, "Svart".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 4 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 6 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.