Kan inte nå servern
 
49 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 1 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, rokokostil, 1900-tal.
5d
Kandelabrar, ett par, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5d 2 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
1d 7 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
8 tim 12m
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.