Kan inte nå servern
 
27 föremål
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
1d
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
Aktuellt bud
3 077 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 20 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.