18 föremål
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
17 tim 5m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
21 tim 27m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
1d 21 tim
1 725 SEK
Utropspris
2 500 SEK