18 föremål
Sidobord, empirestil, 1800-talets slut.
3d
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
2d 3 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
23 tim 22m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK