1579 föremål
Sven Lundqvist, Sittande figur.
7d 13 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
7d 13 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
7d 13 tim
Rolf Hanson, "Happy Sad".
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
7d 13 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
7d 13 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK