Kan inte nå servern
 
19 föremål
Matbord, empire, 1800-tal.
5d 4 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
3d 5 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
1d
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.