84 föremål
Appliquer, ett par, 1900-tal.
2d
Appliquer, ett par, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
2d 20 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.
3d
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones,  "Ros".
5d 23 tim
Arne Jones, "Ros".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
4d
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
58m 15s
Tidningsställ, 1900-tal.
1 710 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
3d 21 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 20 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
3d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
21 tim 10m
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
1d
Bordslampa.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK