129 föremål
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 11 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 9 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 8 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
3d 11 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
2d 12 tim
Mulberry, väska, "Annie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
2d 14 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 9 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
1d 13 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 10 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
1d 11 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK