125 föremål
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Inga Hellman, objekt, 2 st.
2d 14 tim
Inga Hellman, objekt, 2 st.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
4d 14 tim
Mulberry, väska, "Annie".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
4d 13 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 11 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 12 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
17 tim 17m
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
4d 12 tim
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 13 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK