96 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
8 tim 29m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
4d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 13 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 10 tim
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 10 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
6d 10 tim
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
12 tim 48m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 15 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
11 tim 54m
Eldskärm, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK