Kan inte nå servern
 
122 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 22 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d 3 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
6d 1 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 2 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.