Kan inte nå servern
 
1332 föremål
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
4d 22 tim
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
19 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
23 tim 43m
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
1d 19 tim
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dansande Faun.
2d 23 tim
Dansande Faun.
Aktuellt bud
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.