1384 föremål
Anders Zorn, "Sommar".
3d 3 tim
Anders Zorn, "Sommar".
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
1d 23 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3d
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
12m 34s
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp,
3m 34s
Skåp,
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
1d 22 tim
Carin Nilson, Solbadare.
6 866 SEK
Utropspris
5 000 SEK
William Wegman, "Friends".
1d 23 tim
William Wegman, "Friends".
9 375 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Väggskåp, allmoge.
1d 22 tim
Väggskåp, allmoge.
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d
14 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Seiko, Astron, GPS Solar, armbandsur, 44,8 mm.
28m 34s
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
38m 34s
Stolar 4 st 1960/70-tal.
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
22 tim 36m
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
7 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
3d 1 tim
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
16m 34s
Byrå, 1800-tal.
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
5d
19 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
1d 1 tim
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
1d 21 tim
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dansande Faun.
3d 1 tim
Dansande Faun.
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK