Kan inte nå servern
 
118 föremål
Golvlampa, 1960-tal.
4d 7 tim
Golvlampa, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
6 tim 57m
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Inga Hellman, objekt, 2 st.
3d 7 tim
Inga Hellman, objekt, 2 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.