123 föremål
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
3d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
50m 36s
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
21 tim 50m
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 19 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
3d 22 tim
Mulberry, väska, "Annie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
24m 36s
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK