Kan inte nå servern
 
35 föremål
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
3d 6 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
1d 9 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
2d 8 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
3d 9 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 5 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
6d 7 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
1d 7 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.