65 föremål
Chanel, väska, 2010-2011.
15 tim 15m
Chanel, väska, 2010-2011.
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 13 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 12 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 14 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
4d 12 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 11 tim
Byrå, 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
14 tim 17m
Lampbord, 1900-talets början.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingsgryta.
3d 13 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
1d 15 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
14 tim 45m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
12 tim 57m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK