84 föremål
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 21 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
4d 2 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
3d 22 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
2d
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
De Vez parfymflakong, 1900-talets början.
7d
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Tidningsställ, 1900-tal.
2 tim 3m
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
2d 21 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
6d
Arne Jones, "Ros".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
9m 59s
Mulberry, väska, vintage.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
1d 1 tim
Bordslampa.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
22 tim 15m
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK