125 föremål
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
4d 15 tim
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d 16 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
19 tim 56m
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
16 tim 22m
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
3d 18 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 14 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d 19 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
4d 17 tim
Mulberry, väska, "Annie".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK