132 föremål
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
2d 10 tim
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
3d 8 tim
3 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
12 tim 20m
1 240 EUR
Utropspris
700 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
12 tim 18m
Anders Zorn, "Dalarö".
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Max Ernst, "Oiseau vierge".
3d 5 tim
Max Ernst, "Oiseau vierge".
1 234 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
12 tim 6m
Anders Zorn, "Byst".
390 EUR
Utropspris
400 EUR
Takkrona, 1800-talets slut.
10 tim 56m
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
2d 12 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
270 EUR
Utropspris
300 EUR
Albin Amelin, Utan titel.
3d 8 tim
Albin Amelin, Utan titel.
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
9 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
3d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
5d 13 tim
Dunhill tändare.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
6d 13 tim
Enrico Baj, "Garofano".
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 11 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK