Kan inte nå servern
 
97 föremål
Ring platina med briljantslipad diamant 1.95 ct.
1d
Ring platina med briljantslipad diamant 1.95 ct.
Aktuellt bud
55 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
3 tim 35m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
4d 22 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 23 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1 tim 51m
Soffbord, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 22 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 21 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Enrico Baj, "Garofano".
3d 23 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.