333 föremål
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
5d 1 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
4d
Taklykta, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 2 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
6d 3 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK