313 föremål
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
3d
Taklykta, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 2 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK