14 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 1 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, 1900-talets andra hälft.
3d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
23 tim 50m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK