88 föremål
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
5 tim 25m
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Takkrona, 1900-talets början.
2 tim 11m
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
2 tim 19m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 3 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1 tim 53m
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
5d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
2d 3 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
22 tim 25m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring år 1900, Gustaviansk stil.
5d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1 tim 35m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1 tim 21m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
3d 3 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 3 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 3 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
6d 1 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
5d
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingsgryta.
5d 1 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
5d
Byrå, 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK