Kan inte nå servern
 
1323 föremål
Mona Huss Walin, Stockholm från Södermalm.
2d 12 tim
Mona Huss Walin, Stockholm från Södermalm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Sarouk Mir, 280 x 200 cm.
1d 14 tim
Matta, Sarouk Mir, 280 x 200 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Mahal, ca. 326 x 207 cm.
1d 14 tim
Matta, Mahal, ca. 326 x 207 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Céline, resegarderob.
4d 11 tim
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
13 tim 55m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Günter Frühtrunk, "Staccato".
2d 13 tim
Günter Frühtrunk, "Staccato".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sorin Dumitrescu, "Crossroads".
4d 12 tim
Sorin Dumitrescu, "Crossroads".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
4d 11 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
3d 15 tim
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
5d 16 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
13 tim 31m
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
5d 13 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Fogelin, Interiör med piano.
4d 13 tim
Anders Fogelin, Interiör med piano.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
7d 13 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arne Jones,  "Ros".
2d 15 tim
Arne Jones, "Ros".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
1d 15 tim
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
13 tim 23m
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, Utan titel.
4d 13 tim
Madeleine Pyk, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 15 tim
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 16 tim
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, utan titel.
2d 14 tim
Ulf Trotzig, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
3d 16 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 13 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
3d 17 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3d 14 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
2d 13 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
3d 13 tim
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
3d 17 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 13 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 13 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
4d 14 tim
Gunghäst, omkring 1800.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Bohumil Pospisil, Fasan.
2d 12 tim
Jan Bohumil Pospisil, Fasan.
Aktuellt bud
1 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
4d 16 tim
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 12 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
1d 15 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
2d 15 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
4d 15 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
5d 15 tim
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Pirelli-kalendrar, 6 st.
4d 16 tim
Pirelli-kalendrar, 6 st.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 11 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Porträtt av en man.
5d 13 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
5d 16 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKAY, Reason for Living.
4d 12 tim
AKAY, Reason for Living.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.