58 föremål
Taburetter, ett par , 1800-tal.
2d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
1d 21 tim
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
1d 21 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 19 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK