37 föremål
Pall, 1900-tal.
5d 5 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1700-tal.
4d 4 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
1d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
7 tim 13m
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
7 tim 35m
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
7 tim 39m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK