36 föremål
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
8 tim 45m
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
9 tim 7m
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
9 tim 11m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 5 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
1d 5 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
4d 5 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 7 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK