54 föremål
Pall, omkring 1900.
9 tim 9m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
10 tim 15m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
9 tim 5m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK