52 föremål
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 5 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3d 5 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
2 tim 55m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
2d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
2d 8 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK