77 föremål
Inga Hellman, objekt, 2 st.
3d 15 tim
Inga Hellman, objekt, 2 st.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
14 tim 49m
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
3d 17 tim
Arne Jones, "Ros".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
15 tim 45m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
4d 15 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
15 tim 5m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 18 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
5d 16 tim
Mulberry, väska, "Annie".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 15 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 18 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 15 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
5d 14 tim
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK