131 föremål
Inga Hellman, objekt, 2 st.
1d
Inga Hellman, objekt, 2 st.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, empirestil, 1800-talets slut.
4d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 22 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
1d 23 tim
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
1d 2 tim
Arne Jones, "Ros".
3 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, resegarderob/ klädskydd.
3d
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 22 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
3d 1 tim
Mulberry, väska, "Annie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 3 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 2 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 1 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
5d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK