117 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
7 tim 11m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 8 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
6d 12 tim
Dunhill tändare.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
4d 7 tim
Albin Amelin, Utan titel.
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
12 tim 7m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
3d 11 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
270 EUR
Utropspris
300 EUR
Takkrona, 1800-talets slut.
1d 9 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
1d 11 tim
Anders Zorn, "Byst".
390 EUR
Utropspris
400 EUR
Céline, resegarderob.
7 tim 7m
Céline, resegarderob.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Ernst, "Oiseau vierge".
4d 4 tim
Max Ernst, "Oiseau vierge".
1 234 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anders Zorn, "Dalarö".
1d 11 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
1d 11 tim
1 240 EUR
Utropspris
700 EUR
John Young, Sultan Soliman Khan I.
4d 7 tim
3 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK