Kan inte nå servern
 
1326 föremål
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
2d 4 tim
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
4d 4 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bengt Lindström, "Rökaren".
6d 21 tim
Bengt Lindström, "Rökaren".
Aktuellt bud
32 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Bengt Lindström, "Jaktkamrater".
4 tim 3m
Bengt Lindström, "Jaktkamrater".
Aktuellt bud
57 000 SEK
Utropspris
75 000 SEK
Bengt Lindström, "Lockfågeln”.
1 tim 45m
Bengt Lindström, "Lockfågeln”.
Aktuellt bud
56 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
6d 23 tim
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
25 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
2 tim 43m
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
21 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Collier, 18K vitguld med briljantslipade diamanter.
1d
Collier, 18K vitguld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
380 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.