Kan inte nå servern
 
70 föremål
Bestick, 10 st, silver, mestadels rokokostil, 1900-tal.
5d
Bestick, 10 st, silver, mestadels rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
4d
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Niki de Saint Phalle, "You made me discover".
4d
Niki de Saint Phalle, "You made me discover".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
1d
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.