1287 föremål
Båtmodell, 2000-tal.
1d 17 tim
Båtmodell, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fartygsporträtt.
1d 16 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
13 tim 35m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
2d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingsgryta.
3d 13 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 12 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
17 tim 27m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK