Kan inte nå servern
 
134 föremål
Gucci, väska.
1d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 1 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
5d
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
5d 23 tim
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bestick, 34 st, silver, mestadels Estland.
5d
Bestick, 34 st, silver, mestadels Estland.
Aktuellt bud
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.