83 föremål
Mässingsgryta.
6d 6 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
3d 7 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
3d 7 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
4d 8 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
3d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 6 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
3d 8 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
3 tim 57m
Golvur, 1700-1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
6 tim 29m
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 6 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d 7 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
1d 6 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
1d 6 tim
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 7 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Skåp, senbarock, 1700-tal.
6 tim 41m
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
1d 9 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK