86 föremål
Mässingsgryta.
5d 19 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 20 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 21 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
3d 21 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
19 tim 28m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
2d 21 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
19 tim 46m
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 21 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
20 tim 12m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
20 tim 4m
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Byrå, 1800-tal.
6d 19 tim
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK