Kan inte nå servern
 
114 föremål
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
3d 14 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
5d 19 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Christian Dior, brosch, 1960.
17 tim 25m
Christian Dior, brosch, 1960.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
2d 20 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
18 tim 13m
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.