Kan inte nå servern
 
101 föremål
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
2d 2 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
1 150 EUR
Utropspris
800 EUR
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
4d 2 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Arne Jones, Vit relief.
23 tim 58m
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
6d
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d 1 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Anders Zorn, "Byst".
4d 1 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Takkrona, 1800-talets slut.
4d
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Dalarö".
4d 2 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Arne Jones, Vit relief.
1d 1 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
3 tim 2m
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 1 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
1 tim 40m
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Céline, resegarderob.
2d 21 tim
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 2 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
20 tim 38m
Päivi Lempinen, Tält.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
200 EUR
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 21 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 22 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Kesselmar.
1d 2 tim
Per Kesselmar.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
6d 22 tim
John Young, Sultan Soliman Khan I.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 21 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.