298 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
3d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
3d 7 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 8 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
2d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 7 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
1d 9 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 10 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
8 tim 41m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
9 tim 11m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
9 tim 31m
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
10 tim 9m
Byrå, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
13 tim 7m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK