89 föremål
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 5 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones,  "Ros".
5d 5 tim
Arne Jones, "Ros".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
4d 4 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
3d 3 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 250 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 7 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
2d 3 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 3 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 3 tim
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
3 tim 29m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
4 tim 27m
10 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampa.
7 tim 3m
Bordslampa.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK