74 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 20 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 20 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 19 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1700-tal.
7d
Vitrinskåp, 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Mässingsgryta.
4d 21 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
4d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 22 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
2d 23 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 22 tim
Lampbord, 1900-talets början.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 22 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1d 23 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
17 tim 43m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
20 tim 43m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
21 tim 49m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
43m 31s
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK