69 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 13 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 14 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 13 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mässingsgryta.
4d 14 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
4d 14 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 16 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
2d 16 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 14 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 15 tim
Lampbord, 1900-talets början.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 16 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1d 16 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
3 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
11 tim 5m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
14 tim 5m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
15 tim 11m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR