125 föremål
Byrå, 1800-tal.
6d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 13 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 15 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
4d 14 tim
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
4d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
4d 16 tim
Mulberry, väska, "Annie".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d 18 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK