107 föremål
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
6d 23 tim
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 23 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 23 tim
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring platina med briljantslipad diamant 1.95 ct.
3d
45 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 2 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 4 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK