90 föremål
Eldskärm, omkring 1900.
7d 4 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 5 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Royal Copenhagen, Kaffeservis 30 delar, Musselmalet.
6d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
6d 2 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
6d 3 tim
Arne Jones, Vit relief.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
5d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
4d 5 tim
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
3d 3 tim
Enrico Baj, "Garofano".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
3d 4 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill tändare.
2d
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 6 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
1d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
2 tim 10m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
2 tim 26m
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
2 tim 54m
Albin Amelin, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 2 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK