129 föremål
Vägglampa, 1950-60-tal.
3d 12 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 13 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
2d 11 tim
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
2d 13 tim
Mulberry, väska, "Annie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK