Kan inte nå servern
 
125 föremål
Matbord, England, 1800-tal.
1d 12 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
4d 10 tim
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
4d 12 tim
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.