714 föremål
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
4d 10 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
12 tim 38m
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
14 tim 14m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
4d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
3d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Geographisk Delineation".
12 tim 46m
"Geographisk Delineation".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
1d 14 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK